Announcement

Collapse
No announcement yet.

narobe odigran hand?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • narobe odigran hand?

    http://www.pokerhand.org/?5034928P
    igralca ne poznam, do takrat je odigral samo 14 handov, pasiven. VPIP 36, PFR 7. Na turnu sem bil ziher da sem spredi in sem ga postavil na AT, KT,QT, AK ali AQ in nisem hotel da videt turn karte.
    Kako bi odigrali vi?

  • #2
    Enako, mogoče nižji PF raise, za malo boljši pot control tudi naprej, čeprav verjetno ne bi zaključil drugače kot z all-inom...

    Comment


    • #3
      nimaš kej tle, bumbar je limp callu QQ, vrjetno ga nemoreš dat na ta hand, tko da ok odigrano itak

      Comment


      • #4
        Snapy3 wrote: nimaš kej tle, bumbar je limp callu QQ, vrjetno ga nemoreš dat na ta hand, tko da ok odigrano itak
        "Bumbar" je 3bb rejzu limperja, pa potem call 3bet.
        Ne vem, js ne bi 3betal pf, z JJ, pa čeprav na gumbu... Prevečkrat izgubil JJ...
        They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority

        Comment


        • #5
          actech wrote: [quote=Snapy3]nimaš kej tle, bumbar je limp callu QQ, vrjetno ga nemoreš dat na ta hand, tko da ok odigrano itak
          "Bumbar" je 3bb rejzu limperja, pa potem call 3bet.
          Ne vem, js ne bi 3betal pf, z JJ, pa čeprav na gumbu... Prevečkrat izgubil JJ...
          matr vas ne zastopm jbnti no!
          mate neke simpatije do kart u 3pm!!
          z vsakim močnim parom rerejz!
          - če ma slab par bo zapru
          - če ma A slab X, bo zapru
          - feedback dobiš
          - izločiš še kako ovco, k bi se šla zravn u peskovnik špilat
          - zaračunaš call-e njegovih grabl
          - pripraviš si poligon na flopu
          - vložiš denar v pot, ker itak maš namen it allin, če pride nizek board
          call JJ? in potem na flopu čekirat? če pride nizek board in pride on v tebe pa call in allin?
          call JJ samo takrat ko si ga prirpavlen ček/fold do konca.... Sam ne vem kok pol plus delate?
          The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

          Comment


          • #6
            biaggo wrote: [quote=actech][quote=Snapy3]nimaš kej tle, bumbar je limp callu QQ, vrjetno ga nemoreš dat na ta hand, tko da ok odigrano itak
            "Bumbar" je 3bb rejzu limperja, pa potem call 3bet.
            Ne vem, js ne bi 3betal pf, z JJ, pa čeprav na gumbu... Prevečkrat izgubil JJ...
            matr vas ne zastopm jbnti no!
            mate neke simpatije do kart u 3pm!!
            z vsakim močnim parom rerejz!
            - če ma slab par bo zapru
            - če ma A slab X, bo zapru
            - feedback dobiš
            - izločiš še kako ovco, k bi se šla zravn u peskovnik špilat
            - zaračunaš call-e njegovih grabl
            - pripraviš si poligon na flopu
            - vložiš denar v pot, ker itak maš namen it allin, če pride nizek board
            call JJ? in potem na flopu čekirat? če pride nizek board in pride on v tebe pa call in allin?
            call JJ samo takrat ko si ga prirpavlen ček/fold do konca.... Sam ne vem kok pol plus delate?
            zakaj bi hotel izločit ovco iz pota ko imaš JJ ?
            kakšen feedback dobiš če ga 3betaš? da te kliče z veliko bolj tight rangeom, kot te raisa in proti temu rangeu si z JJ na precej slabšem z equityjem, kot če bi samo klical njegov raise.
            v konkretnem primeru je OK 3betat z JJ, ker ima več kot 30% VPIP in te bo klical verjetno z vsem kar je raisal, ni pa napaka tudi če samo kličeš. če bi bil villain bolj tight s svojim VPIP npr. 11/7 je napaka raisat z JJ, še posebej če to narediš za "feedback"... isto kot je napaka samo klicat proti maniaku...

            Comment


            • #7
              helikopter in želva wrote: [quote=biaggo][quote=actech]
              "Bumbar" je 3bb rejzu limperja, pa potem call 3bet.
              Ne vem, js ne bi 3betal pf, z JJ, pa čeprav na gumbu... Prevečkrat izgubil JJ...
              matr vas ne zastopm jbnti no!
              mate neke simpatije do kart u 3pm!!
              z vsakim močnim parom rerejz!
              - če ma slab par bo zapru
              - če ma A slab X, bo zapru
              - feedback dobiš
              - izločiš še kako ovco, k bi se šla zravn u peskovnik špilat
              - zaračunaš call-e njegovih grabl
              - pripraviš si poligon na flopu
              - vložiš denar v pot, ker itak maš namen it allin, če pride nizek board
              call JJ? in potem na flopu čekirat? če pride nizek board in pride on v tebe pa call in allin?
              call JJ samo takrat ko si ga prirpavlen ček/fold do konca.... Sam ne vem kok pol plus delate?
              zakaj bi hotel izločit ovco iz pota ko imaš JJ ?
              kakšen feedback dobiš če ga 3betaš? da te kliče z veliko bolj tight rangeom, kot te raisa in proti temu rangeu si z JJ na precej slabšem z equityjem, kot če bi samo klical njegov raise.
              v konkretnem primeru je OK 3betat z JJ, ker ima več kot 30% VPIP in te bo klical verjetno z vsem kar je raisal, ni pa napaka tudi če samo kličeš. če bi bil villain bolj tight s svojim VPIP npr. 11/7 je napaka raisat z JJ, še posebej če to narediš za "feedback"... isto kot je napaka samo klicat proti maniaku...
              kakšen feedback dobiš, če nita call-aš? vseeno jih 80-90% 4-betne AA-KK in lahko zapreš
              za mene izgovori: itak bi me klical ovca v vsakem primeru, vseeno koliko bi rejznil, brezpredmetni. še vseeno nisi dau ovci šanso, da zapre. če pa kliče, si mu pa zaračunal mastno, da je vidu flop
              glede izločanja, če je draw flop , imaš z enim overparom več možnosti proti enem, kot proti večim igralcem, a ne? lažje je pripravljat teren in planirat hand proti manjšem številu nasprotnikov
              po mojem mnenju s call-i preflop SH TT-KK in spuščanjem večih igralcev v igro: ali pričakuješ set in quads na flop ali pa boš na vsako njihovo agresijo , ne glede na board, zapru svoj hand
              The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

              Comment


              • #8
                kakšen feedback dobiš, če nita call-aš?
                =imaš pozicijo, igraš proti širšemu rangeu, proti kateremu si še vedno favorit.
                če je za tebe feedback to da folda vse slabše hande, potem raje 3betaj z 72o takšne igralce ne pa s handi ki imajo value. Če ne veš kako igrat postflop ko v poziciji cold callaš nita z JJ, pač posveti več časa analiziranju takšnih situacij in postani boljši.
                za mene izgovori: itak bi me klical ovca v vsakem primeru, vseeno koliko bi rejznil, brezpredmetni. še vseeno nisi dau ovci šanso, da zapre. če pa kliče, si mu pa zaračunal mastno, da je vidu flop
                odvisno od ovce, standardne 40/9 ovce ne bodo klicale 3betov vsevprek, še posebej ne če same niso raisale preflop, sicer pa jasno da ni napaka 3betat močnih handov, če je za tabo ovca. samo lahko si prepričan da je manj EV igrati JJ v 3bet potu proti nitu, kot v raisanem potu proti ovci.
                po mojem mnenju s call-i preflop SH TT-KK in spuščanjem večih igralcev v igro: ali pričakuješ set in quads na flop ali pa boš na vsako njihovo agresijo , ne glede na board, zapru svoj hand
                če so pred tabo klicali raise potem 3betaš, če si prvi na vrsti za open-raiserjem se pač odločiš kar je bolj profitabilno za tebe ali raisat in izolirat open-raiserja ali pa spustit noter kakšno ovco, ki jo vidiš za sabo. da pride do multiway situacije je ista verjetnost kot, da si open raiser ti pa za tabo nekdo cold calla. 3-way pot z ovco je pa najboljši scenarij ki si ga želiš, ker open-raiser bo igral zelo straight forward, ko bo v potu ovca in če bo imel kaj bo agresivn če ne bo pač odnehal.

                Comment


                • #9
                  ja dobr si odigral, mogoče res manjši pre-flop re-raise ampak to v končni fazi ne bi bistveno na končni razplet. jebi ga, si se pač nataknu

                  Comment


                  • #10
                    helikopter in želva wrote:
                    kakšen feedback dobiš, če nita call-aš?
                    =imaš pozicijo, igraš proti širšemu rangeu, proti kateremu si še vedno favorit.
                    če je za tebe feedback to da folda vse slabše hande, potem raje 3betaj z 72o takšne igralce ne pa s handi ki imajo value. Če ne veš kako igrat postflop ko v poziciji cold callaš nita z JJ, pač posveti več časa analiziranju takšnih situacij in postani boljši.
                    za mene izgovori: itak bi me klical ovca v vsakem primeru, vseeno koliko bi rejznil, brezpredmetni. še vseeno nisi dau ovci šanso, da zapre. če pa kliče, si mu pa zaračunal mastno, da je vidu flop
                    odvisno od ovce, standardne 40/9 ovce ne bodo klicale 3betov vsevprek, še posebej ne če same niso raisale preflop, sicer pa jasno da ni napaka 3betat močnih handov, če je za tabo ovca. samo lahko si prepričan da je manj EV igrati JJ v 3bet potu proti nitu, kot v raisanem potu proti ovci.
                    po mojem mnenju s call-i preflop SH TT-KK in spuščanjem večih igralcev v igro: ali pričakuješ set in quads na flop ali pa boš na vsako njihovo agresijo , ne glede na board, zapru svoj hand
                    če so pred tabo klicali raise potem 3betaš, če si prvi na vrsti za open-raiserjem se pač odločiš kar je bolj profitabilno za tebe ali raisat in izolirat open-raiserja ali pa spustit noter kakšno ovco, ki jo vidiš za sabo. da pride do multiway situacije je ista verjetnost kot, da si open raiser ti pa za tabo nekdo cold calla. 3-way pot z ovco je pa najboljši scenarij ki si ga želiš, ker open-raiser bo igral zelo straight forward, ko bo v potu ovca in če bo imel kaj bo agresivn če ne bo pač odnehal.
                    ne bom solil pamet, itak odkrivama toplo vodo. toliko odgovorov, kot igralcev.
                    jst sem še old school: pr men ček/call-a ni. želim si igro 1 na 1 v takih situacijah. zato včasih ne izkoristim vsega potenciala handa in je manjši izkupiček. zame je boljš manjši pot dobit, kot velikega izgubit.
                    drgač pa dobre razlage. ampak za moje +10 multitable prekomplicirane.
                    The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                    Comment


                    • #11
                      biaggo wrote: itak odkrivama toplo vodo
                      itak,
                      ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                      Comment


                      • #12
                        1. @ sergejko: tak k so ti ostali že rekl: preflop večji rejz. naprej pa ne morš pomagat, če te plačuje do konca. če bi pa ti čeknu, pa on pride, ga boš pa tud plaču. jeba je na tem šudru zapret take zadeve.
                        2. Helikopter in želva: do sedaj so ble na forumu čisto vse debate in polemike pri kakem handu 1 na 1. še nisem zasledil diskusije o poteku igre z multiway pot-om, kjer je več različnih tip igralca noter (potek od PF dalje). Bi blo fajn, da kakšno usekamo takrat.
                        tu mam jst ogromen minus pri znanju
                        The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                        Comment


                        • #13
                          dejmo tole mal v red spravt.
                          PF bi jz na prvem mestu samo callu, ker je model pasivn, in če rejza običajno ma neki. tvoj 3bet je totalno mem, jz bi 3bet na 0,9-1$, blo bi supr če se unga k limpa pobereš v pot zravn. ostalo je standard, čeprou kot sm reku nism fan 3betanja pf v teli situaciji.
                          lp

                          Comment

                          Working...
                          X